Головна » 2013 » Січень » 4 » Фестиваль "Творчих та обдарованих"
15:44
Фестиваль "Творчих та обдарованих"
   03 січня 2013 року у районному будинку культури проведено фестиваль "Творчих та обдарованих". На святі  відзначили  переможців Всеукраїнських, обласних олімпіад, фестивалів, конкурсів, турнірів, науково- дослідницьких робіт МАН та успішних спортсменів загальноосвітніх навчальних закладів.

   Заступник голови райдержадміністрації Колодніцький Василь Іванович та начальник відділу освіти райдержадміністрації  Зубова Жанна Олександрівна привітали та вручили посвідчення, грошові винагороди, солодкі подарунки учасникам фестивалю та листи- подяки батькам за зразкове виховання дітей. 

Посвідчення домінантів отримали:

     "Гордість Славутчини"

-          Цехмейструк Тетяна, учениця 11 класу Киликиївського НВК;       

        "Інтелект і творчість"

-         Роюк Тетяна, учениця 9 класу Великоправутинського НВК;

-          Стельмах Адам, учень 9 класу Ганнопільського НВК;

-          Семенюк Аліна, учениця 11 класу Берездівського НВК;

-         Юрчук Валентина, учениця 8 класу Малоскнитського НВК;

-        Лясота Аліна, учениця 10 класу Полянського НВК;

-          Марченко Юлія, учениця 11 класу Хоняківської ЗОШ І-ІІІ ст..;

-         Поліченко Артем, учень 7 класу Хоняківської ЗОШ І-ІІІ ст..;

-          Заремська Анастасія, учениця 6 класу Головлівської ЗОШ І-ІІІ ст..;

-         Корнійчук Ольга, учениця 7 класу Ганнопільського НВК;

-         Смолінський Богдан, учень 3 класу Полянського НВК;

-        Лісков Віталій, учень 6 класу Улашанівського  НВК;


      "Дослідник року"

-          Яцюк Олена, учениця 7 класу Берездівського НВК;

-          Пізнюр  Юлія, учениця 6 класу Варварівського НВК;

-          Гончаренко Іван, учениця 11 класу  Хоровецького НВК;

         "Юний художник"

-          Клей Вікторія, учениця 8 класу Киликиївського НВК;

      "Креативність та неординарність"

-         Кравчук Микола, уч. 11 класу Довжківської ЗОШ  І-ІІІ ст..;

-         Ситняк Ганна, вихованка Славутського РБДЮТ, учениця 7 класу Іванівського НВК;

      
       "Золотий голос"

-          Демчук Ольга, учениця 7 класу Цвітоського НВО;

   Яскравим зорепадом сяють наші таланти на сценах Хмельниччини, захищаючи честь Славутчини. Вони є переможцями КВК, фестивалів, конкурсів, турнірів,  подарували чудовий концерт і визнані у номінаціях:

-         "Юна ерудованість" – естрадно- інструментальний ансамбль  "Інсайт" Крупецького НВК;

-         команди "Екстрім" Цвітоського НВО; капітан Гнатюк Марина та "Нова сила" Берездівського

 НВК, капітан Захарчук Ярослав;

    "Найкращий танець" – хореографічні гуртки "Сузір'я" Лисиченського НВК та  "Водограй" Крупецького НВК;

      "Олімпійська надія" 

– Пилипчук Олександр, вихованець Берездівської РДЮСШ, учень 10 класу Старокривинського 
 НВК;

-          Збірна команда дівчат з футболу, учні Берездівського НВК. 


Рудик С.П.,методист РМК

Переглядів: 562 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Сайт РМК
Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
ХМАРИНКА ТЕГІВ

Для отображения Облака ссылок
необходим
Adobe Flash Player 9
или выше.

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Точний час
Календар
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 24
Вхід
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0