Головна » 2015 » Листопад » 23 » Бібліотекарі і хмарні технології!
10:09
Бібліотекарі і хмарні технології!

  20 листопада 2015 року на базі Цвітоського НВО відбувся семінар – практикум шкільних бібліотекарів на тему «Оновлення форм та змісту діяльності шкільних бібліотек в умовах розвитку інноваційного простору». Завдяки педагогічному колективу на чолі із мудрим керівником і наставником Тимчук Л.О., методисту РМК Рабченюку О.С. та бібліотекарю Литвин В.Л., семінар пройшов на високому рівні.

 Учасників семінару зустріли і привітали вихованці НВО, які в презентаційній формі ознайомили присутніх з школою, з традиціями навчального закладу, з роботою бібліотеки.

  Відкрила семінар керівник Цвітоського навчально-виховного об’єднання Тимчук Людмила Олександрівна, яка привітала учасників і наголосила, що тема семінару є надзвичайно актуальною, адже сьогодні діяльність бібліотеки вже неможливо уявити без електронних інформаційних ресурсів.

  Приємною була присутність на семінарі заступника директора Славутської ЦРБ Пенчук Тетяни Михайлівни, завідуючої організаційно-методичним відділом Сидорчук Діни Анатоліївни, бібліотекаря районної бібліотеки Тетерук Світлани Вікторівни.

  На теоретичній частині бібліотекар школи Литвин Вікторія Леонідівна поділилась досвідом щодо популяризації бібліотечно-бібліографічних знань, інноваційних форм роботи шкільної бібліотеки, особливостей впровадження електронної бібліотеки «ШБІЦ-інфо» та використання хмарних технологій в роботі бібліотекаря.

  Практична частина відбулася у формі тренінгу з використання ІКТ на тему «Впровадження сучасних методів і форм роботи з використанням хмарних технологій у роботі шкільної бібліотеки», який провів методист РМК з інформатики Рабченюк О.С. Була створена реєстраційна анкета бібліотекаря за допомогою хмарних сервісів Googl, де учасники семінару мали змогу дати відповідь і зразу ж побачити результат на екрані.

  Сьогодні в бібліотеках традиційні форми роботи переплітаються з новими – інноваційними, та незмінним залишається основний читач бібліотеки – дитина. Проведений моніторинг читацької активності учнів показав вплив індивідуальної роботи бібліотекаря Литвин В.Л. на читацьку активність в шкільній бібліотеці.

  Присутніх зацікавив позакласний захід «Свято юного читача», на якому учнів другого класу посвятили у читачі. Підводячи підсумок, Тітор О.М., методист районного методичного кабінету, від імені всіх бібліотекарів подякувала господарям за гостинність, а учасникам семінару - за плідну працю.

Переглядів: 560 | Додав: Адмін | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Сайт РМК
Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
ХМАРИНКА ТЕГІВ

Для отображения Облака ссылок
необходим
Adobe Flash Player 9
или выше.

Погода

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Точний час
Календар
Наше опитування
Чи подобається Вам психологічний клімат в школі, де навчається Ваша дитина?
Всього відповідей: 6
Вхід
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0